HET TEAM VAN BS DE KROMMEN HOEK (2019-2020)
Het team van onze school bestaat uit tien groepsleerkrachten, een intern begeleider, een onderwijsassistente en een directeur. Daarnaast is er ondersteuning van een conciërge, een administratief medewerkster en een interieurverzorgster. Gedurende een schooljaar zijn nog veel meer mensen actief voor de school en de kinderen.  Ook studenten van PABO De Kempel lopen stage op onze school. 
 

Marieke van Laarhoven
Gr. 1 (ma-wo-vr)

m.vanlaarhoven@bskrommenhoek.nl

 

Hanneke Horvers
Gr.1  (di-do-vr)

h.horvers@bskrommenhoek.nl

Marita Reinders
Gr. 2 (ma t/m vrij)

m.reinders@bskrommenhoek.nl

Manita Rooijakkers - van der Leest
Gr. 3 (ma-di)

Werkdrukverlaging (woe)
m.vanderleest@bskrommenhoek

 

Laura Koc
Gr. 3 (wo-do-vr)

l.koc@bskrommenhoek.nl

Nina Sanchez
Gr. 4 (ma-di-woe)

n.sanchez@bskrommenhoek.nl

Marieke van Rijn 
IB (ma + woe)
Werkdrukverlaging (di + do)
Gr. 4 (vrij), MR lid

m.vanrijn@bskrommenhoek.nl

 

Marly Verbakel
Gr. 5/6 (ma t/m vrij)

m.verbakel@bskrommenhoek.nl

Alide Schiphorst

Onderwijst assistent
gr. 5/6 (ma t/m woe ochtend)

a.schiphorst@bskrommenhoek.nl

Loes Peters
Stagiaire gr. 5/6 (do - vrij)

l.peters@bskrommenhoek.nl

Anne Raaijmakers
Gr. 7 (ma t/m vrij)
ICT

a.raaijmakers@bskrommenhoek.nl

Aniel Kesseler
Gr. 8 (ma t/m vrij)
MR lid

a.kesseler@bskrommenhoek.nl

 

Marianne Heuveling
m.heuveling@bskrommenhoek.nl

Ine de H
eer
Conciërge (ma, di, do, vrij)

i.deheer@bskrommenhoek.nl

Monique Neelen
Administratief medewerker 
(di - do middag)

m.nelen@bskrommenhoek.nl
 

Sandra Buys
Directrice (ma t/m vrij)

s.buys@bskrommenhoek.nl