HET TEAM VAN BS DE KROMMEN HOEK (2018-2019)
Het team van onze school bestaat uit negen groepsleerkrachten, twee Intern Begeleiders, twee onderwijsassistentes en een directeur. Daarnaast is er ondersteuning van een conciërge, een administratief medewerkster en een interieurverzorgster. Gedurende een schooljaar zijn nog veel meer mensen actief voor de school en de kinderen. We maken we in alle groepen veelvuldig gebruik van 'gastdocenten'. Ook studenten van PABO De Kempel lopen stage op onze school. Op de foto's de mensen die meestal aanwezig zijn en ook aanspreekpunt zijn voor ouders en gasten op school. 
 
Koen (K.J.) Verwold
Koen Verwold
Interim directeur
verwold@habilis.nl

Marianne Heuveling
Gr. 7, IB en MR
m.heuveling@bskrommenhoek.nl

 







Marita Reinders
Gr. 2

m.reinders@bskrommenhoek.nl
(foto volgt)








Hanneke Horvers
Gr.1 (di-do)
h.horvers@bskrommenhoek.nl

 

Manita vd Leest
Gr. 3(ma-di-wo)
m.vanderleest@bskrommenhoek.

Aniel Kesseler
Gr. 8 (di/woe-do/vrij)/MR
a.kesseler@bskrommenhoek.nl

Marieke van Rijn 
Directielid (ma-di)
Gr. 6 (woe/do/vrij)

m.vanrijn@bskrommenhoek.nl

Alide Schiphorst
Ond.Ass
a.schiphorst@bskrommenhoek.nl

Marieke v. Laarhoven
Gr. 1 (ma-wo-vr)
m.timmermans@bskrommenhoek.nl

Ruurd Bouman
Gr. 4 (ma-di-woe-do)
r.bouman@bskrommenhoek.nl

Laura Koc
Gr.3 (wo-do-vr)
l.koc@bskrommenhoek.nl.

Gerard de Wit
lerarenondersteuner
Gr. 8 (ma)
Gr. 7 (woe)
Gr. 4 (vrij.)
g.dewit@bskrommenhoek.nl

Ine de Heer
Conciërge
i.deheer@bskrommenhoek.nl


















Marly Verbakel
Gr. 5

m.verbakel@bskrommenhoek.nl
 




















Bettina de Wit
Gr 6 (ma-di)
dewit.b@bskrommenhoek.nl




Monique Neelen
Administratief medewerker