HET TEAM VAN BS DE KROMMEN HOEK
Het team van onze school bestaat uit negen groepsleerkrachten, twee Intern Begeleiders, twee onderwijsassistentes en een directeur. Daarnaast is er ondersteuning van een conciërge, een administratief medewerkster en een interieurverzorgster. Gedurende een schooljaar zijn nog veel meer mensen actief voor de school en de kinderen. We maken we in alle groepen veelvuldig gebruik van 'gastdocenten'. Ook studenten van PABO De Kempel lopen stage op onze school. Op de foto's de mensen die meestal aanwezig zijn en ook aanspreekpunt zijn voor ouders en gasten op school. 
Mieke de Bakker
Directeur
m.debakker@bskrommenhoek.nl

Marianne Heuveling
IB 1-4 (ma-wo-vr)
Gr.1-2a (di-do))
m.heuveling@bskrommenhoek.nl

 

Atie Hoekstra
IB 5-8
a.hoekstra@bskrommenhoek.nl

Nina Sanchez
Gr.3 /(G)MR

n.sanchez@bskrommenhoek.nl

Yvonne Plug
Gr.1-2B (wo-do-vr)
y.plug@bskrommenhoek.nl

 

Manita vd Leest
Gr.1-2B (ma-di-wo)
m.vanderleest@bskrommenhoek.

Aniel Kesseler
Gr.8
a.kesseler@bskrommenhoek.nl

 

Marieke van Rijn 
Gr.6/MR

m.vanrijn@bskrommenhoek.nl

Sanne Huberts
Gr.4 (wo-do-vr)

s.huberts@bskrommenhoek.nl

Marieke v. Laarhoven
Gr.1-2A (ma-wo-vr)
m.timmermans@bskrommenhoek.nl

Ruurd Bouman
Gr. 7
r.bouman@bskrommenhoek.nl


 

Laura Koc
Gr.4 (ma-di-wo)
l.koc@bskrommenhoek.nl.

Alide Schiphorst
Ond.Ass. Gr. 1-8
a.schiphorst@bskrommenhoek.nl

 

Gerard de Wit
Gr.5
g.dewit@bskrommenhoek.nl

 

Ine de Heer 
Conciërge