HET TEAM VAN BS DE KROMMEN HOEK (2018-2019)
Het team van onze school bestaat uit twaalf groepsleerkrachten, een intern begeleider, een onderwijsassistente en een directeur. Daarnaast is er ondersteuning van een conciërge, een administratief medewerkster en een interieurverzorgster. Gedurende een schooljaar zijn nog veel meer mensen actief voor de school en de kinderen.  Ook studenten van PABO De Kempel lopen stage op onze school. 

Marieke van Laarhoven
Gr. 1 (ma-wo-vr)
m.vanlaarhoven@bskrommenhoek.nl

Hanneke Horvers
Gr.1  (di-do)
h.horvers@bskrommenhoek.nl

Marita Reinders
Gr. 2 (ma t/m vrij)

m.reinders@bskrommenhoek.nl

Laura Koc
Gr.3 (wo-do-vr)
l.koc@bskrommenhoek.nl

Manita Rooijakkers - van der Leest
Gr. 3 (ma-di)
Werkdrukverlaging (woe)
m.vanderleest@bskrommenhoek

Ruurd Bouman
Gr. 4 (ma t/m do)
r.bouman@bskrommenhoek.nl

Marly Verbakel
Gr. 5 (ma t/m vrij)

m.verbakel@bskrommenhoek.nl

Marieke van Rijn 
Directielid (ma-di)
Gr. 6 (woe-do-vrij)

m.vanrijn@bskrommenhoek.nl

Bettina de Wit
Gr 6 (ma-di)
dewit.b@bskrommenhoek.nl

Marianne Heuveling
Gr. 7 (ma-di-do-vrij)
IB  (woe)
MR lid
m.heuveling@bskrommenhoek.nl

Aniel Kesseler
Gr. 8 (di t/m vrij)
MR lid
a.kesseler@bskrommenhoek.nl

Gerard de Wit
Gr. 8 (ma)
Gr. 7 (woe)
Werkdrukverlaging (do)
Gr. 4 (vrij)
g.dewit@bskrommenhoek.nl

Alide Schiphorst

Onderwijst assistent (ma t/m do)
a.schiphorst@bskrommenhoek.nl

Ine de H
eer
Conciërge
i.deheer@bskrommenhoek.nl

Monique Neelen
Administratief medewerker 
(di - do middag)

Koen Verwold

Interim directeur
verwold@habilis.nl